foto1
Obozy narciarskie
foto1
Integracyjne Rajdy Mechanika
foto1
Wyprawy w góry
foto1
Piesze Rajdy Mechanika
foto1
Rowerowe Rajdy Mechanika
+48 13 43 215 61
muksmechanik@interia.pl

Zawody

23 maja Czarnorzeki gościły uczestników kolejnej edycji "Cyklokarpatów. Tym razem ponad 200 kolarzy mogło zmierzyć się ze sobą ( i nie tylko ) na pięknej trasie zawodów przebiegającej przez Czarnorzecko - Strzyżowski Park Krajobrazowy. Pogoda częściowo pokrzyżowała plany organizatorom i wielu kolarzy pomimo wcześniejszych zapewnień nie podjęło wyzwania i nie stanęła na starcie zawodów. Jednak zawodnicy któ;rzy przybyli na krośnieńskie zawody nie zawiedli się. Głównym celem na trasie zawodów było "zdobycie" Zamku Kamienieckiego w Odrzykoniu.
Zawodników na całej długości trasy dopingowali licznie zgromadzeni kibice którzy z ogromnym podnieceniem oglądali zmagania rowerzystów. Po zawodach zawodnicy mogli wymienić swoje uwagi przy czekającej na nich gorącej grochówce. Uroczyste zakończenie III Górskich Zawodów Rowerowych odbyło się przy udziale przedstawicieli władz samorządowych z gmin: Krosno, Korczyna i Wojaszówka.Organizatorzy zawodów dziękują sponsorom którzy wsparli imprezę: Nowy Styl, Resgraph, ZRG Krosno, CD SHOP Krosno, Tropicana, Sklepy "S" IMPAK, Drukarnia Zbigniew Jaskulski, POLTYP Antoni Bykowski, Transport "Ryś", Usługi Stolarskie Marian Ekiert, Video FAN Waldemar Bałaban, Paper Mate Polska.

Czytaj więcej...

III Górskie Zawody Rowerowe, których pomysłodawcą i jednym z organizatorów jest nasz klub, w tym roku zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnieTrasa wyścigu przebiega przez Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy. Zawody rozgrywane będą 23 maja na trzech trasach: MINI ok. 10 km, MEGA ok. 40 km, GIGA ok. 76 km.W tym roku odbędą się one pod hasłem "ZDOBYĆ ZAMEKKAMIENIECKI".START zaplanowano na godz. 10.00 z parkingu przy wyciągu narciarskim w Czarnorzekach, następnie trasa prowadzi przez Górę Królewską, dalej w kierunku Rzepnika i powrót przez Zamek Kamieniecki na METĘ, przy Wyciągu. Dystans MEGA odpowiada długości 1 pętli, natomiast dystans GIGA to 2 pętle.Dla uczestników trasa maratonu będzie nie lada wyzwaniem. Jest to trasa wybitnie interwałowa, ze znacznymi przewyższeniami, trudnymi zjazdami i wymagającymi podjazdami. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy zaplanowali również atrakcyjne przełajowe zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich młodych kolarzy od 13 roku życia. Trasa przygotowana dla najmłodszych uczestników zawodów liczy ok. 10 km.Górskie Zawody Rowerowe to niezwykłe widowisko i emocjonująca rywalizacja najlepszych kolarzy. Jestem przekonany iż przepiękna sceneria, w jakiej rozgrywane będą zawody oraz środowisko krośnieńskich pasjonatów kolarstwa, zaangażowanych w propagowanie idei sportu to czynniki gwarantujące udany przebieg mistrzostw.

Czytaj więcej...

   
  12.07.2024 Ferienhaus Ostsee

Przyjaciele

logo 2018

 

logo exalo

 

LOGO POZIOM 1024x346