foto1
Obozy narciarskie
foto1
Integracyjne Rajdy Mechanika
foto1
Wyprawy w góry
foto1
Piesze Rajdy Mechanika
foto1
Rowerowe Rajdy Mechanika
+48 13 43 215 61
muksmechanik@interia.pl

Jeszcze nie umilkł ostatni dzwonek w szkole a MUKS „Mechanik’ Krosno zorganizował i przeprowadził tygodniowy obóz dla młodych miłośników wycieczek pieszych i rowerowych w Woli Michowej. Tygodniowy pobyt pozwolił młodzieży aktywnie spędzić wolny czas, poprawić swoją sprawność fizyczną, swoje umiejętności jazdy na rowerze i integrować się w grupie koleżeńskiej. Po przyjeździe uczestnicy zostali zakwaterowani pensjonacie „Chata u Kija”. Podczas pieszych wycieczek po terenach Bieszczadzkiego Parku Narodowego, uczestnicy mieli do pokonania trasy o zróżnicowanym poziomie turystycznym. Wycieczki rowerowe prowadziły mało uczęszczanymi drogami, duktami i ścieżkami leśnymi gdzie młodzież miała bezpośredni kontakt z otaczającą ją przyrodą. Ukojeniem dla zmęczonych nóg dzielnych obozowiczów były organizowane kąpiele wodne w przepięknie położonej rzece Osławie, regenerując swoje siły. Wieczorem młodzież brała udział w grach i zabawach integrujących grupę rówieśniczą.Ostatnią noc uczestnicy obozu spędzili w schronisku w Huzelach gdzie bez prądu, bieżącej wody oraz zasięgu telefonu musieli sobie poradzić z wszelakimi niedogodnościami. Był to niezapomniany dzień dla młodych uczestników obozu. Na zakończenie obozu zorganizowana została wycieczka Bieszczadzką Koleją Leśną na trasie Majdan – Przysłup –Majdan..
Dzieci wróciły szczęśliwe, pełne wrażeń, ale niestety zawiedzione….że tak krótko mogły być na naszym obozie. Zajęcia były zorganizowane ciekawie, nie było czasu na nudę. Rodzice wystawili organizatorom wysokie oceny za pomysł oraz przeprowadzenie ciekawej formy letniego wypoczynku. Wszyscy zapowiedzieli chęć uczestnictwa w obozie na następne wakacje.
Podczas całego obozu pokonaliśmy z jego uczestnikami łącznie 180 kilometrów. Rowerami przejechaliśmy 150 km, wycieczki piesze to 30 km.
Na wycieczki rowerowe złożyły się trasy:
1. Wola Michowa – Zubeńsko - tunel kolejowy- Nowy Łupków - Wola Michowa
2. Wola Michowa – Smolnik - Duszatyn/jeziorkaDuszatyńskie/- Wola Michowa
3. Wola Michowa – przełęcz „Przysłup”- Solinka – Wola Michowa
Trasy wycieczek pieszych:
1. Wola Michowa – „Chryszczata”
2. Wola Michowa – Balnica
4. Wola Michowa – Przełęcz Żebrak – Jaworne – Wola Michowa

   
  24.05.2024 Ferienhaus Ostsee

Przyjaciele

logo 2018

 

logo exalo

 

LOGO POZIOM 1024x346