foto1
Obozy narciarskie
foto1
Integracyjne Rajdy Mechanika
foto1
Wyprawy w góry
foto1
Piesze Rajdy Mechanika
foto1
Rowerowe Rajdy Mechanika
+48 13 43 215 61
muksmechanik@interia.pl

Narty

012Kiedy zimowy krajobraz otula świat białym puchem, staje się on magiczną areną dla młodych odkrywców. Obozy narciarskie dla dzieci to nie tylko okazja do stawiania pierwszych kroków w sportach zimowych, ale przede wszystkim wyzwanie, które kształtuje charakter i wspomaga rozwój, to nie tylko nauka jazdy, ale przede wszystkim pierwsza próba samodzielności dla najmłodszych. Uczestnicy, stawiając czoła zimowym warunkom i wymagającym trasom, uczą się wytrwałości i samodyscypliny. Te doświadczenia są bezcenne, gdyż uczą, że za wytrwałością idzie sukces, a to lekcja, która zostaje z dzieckiem na całe życie. Pierwsze próby jazdy na nartach to nie tylko doskonalenie techniki, ale również nauka zdrowej rywalizacji i pracy zespołowej. Te umiejętności są nieocenione zarówno na stoku, jak i poza nim. Sporty zimowe kształtują nie tylko ciało, ale i charakter, wpajając nawyki zdrowego stylu życia i dyscypliny, co jest inwestycją w przyszłość każdego dziecka. Te cenne lekcje kształtują charakter i determinację, które są nieocenione w edukacji i przyszłej karierze. Rodzice, obserwując postępy swoich pociech, mogą wykorzystać doświadczenia zebrane na śniegu, by pokazać, że każde wyzwanie jest szansą na rozwój i kolejny krok do sukcesu w różnych sferach życia. Podczas tegorocznych ferii zimowych MUKS „Mechanik” Krosno zorganizował przeprowadził XVIII szkółkę narciarską dla dzieci i młodzieży na stoku narciarskim w Puławach. W dwóch pięciodniowych szkoleniach narciarskich wzięło udział łącznie 70-ro młodych narciarzy. Uczestnicy obozu codziennie dowożeni byli na stok narciarski w Puławach wynajętym autokarem. W czasie trwania zajęć dzieci i młodzież miała możliwość korzystania z bazy sportowej znajdującej się na terenie stacji narciarskiej oraz sprzętu narciarskiego udostępnionego przez klub.

Czytaj więcej...

021Po raz XVII Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” działający przy Zespole Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie zorganizował i przeprowadził szkoleniowy obóz narciarski dla dzieci i młodzieży. Niestety brak śniegu zmusił nas do odwołania szkolenia w pierwszym tygodniu ferii. Miejscem tegorocznego tygodniowego szkolenia narciarskiego była stacja narciarskie Kiczera-ski w Puławach. W szkoleniu brali udział młodzi adepci narciarstwa z krośnieńskich szkół oraz okolic Krosna. Pogoda okazała się na tyle łaskawa że, na bardzo dobrze przygotowanych do jazdy stokach można było zrealizować zakładane przez organizatora cele szkoleniowe. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia młodzi adepci narciarstwa pod kontrolą instruktorów poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu.
Uczestników obozu odwiedzili policyjni profilaktycy którzy spotkali się z miłośnikami białego szaleństwa na terenie stacji narciarskiej. Funkcjonariusze przypominali zasady bezpiecznego korzystania ze stoku, mówili o obowiązku używania kasków ochronnych oraz konieczności udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach na stoku. Podczas trwania obozu zorganizowano dla najmłodszych konkurs plastyczny, którego celem było zobrazowanie przez małych sportowców jak bezpiecznie spędzać czas na stokach narciarskich. Uczestnicy konkursu otrzymali odblaskowe gadżety oraz drobne upominki które ufundowała Policja oraz Lasy Państwowe. Na temat przestrzegania zasad higienicznych pogadankę przeprowadził pracownik Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Miła atmosfera, ciekawie przeprowadzane zajęcia sprawiły, że młodzi narciarze bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach.

Czytaj więcej...

011Za nami ferie zimowe 2022 oraz kolejny już XVI szkoleniowy obóz narciarski zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” działający przy Zespole Szkół Mechanicznych im.Stanisława Staszica w Krośnie. Miejscem tegorocznego dwu tygodniowego szkolenia narciarskiego były stacje narciarskie Chyrowa-ski oraz Kiczera-ski. W szkoleniu brały udział dzieci z krośnieńskich szkół oraz okolic Krosna. Zima w tym roku okazała się bardzo łaskawa dla miłośników białego szaleństwa. Pogoda była rewelacyjna, już nie musieliśmy „podróżować” w poszukiwaniach białego puchu jak to miało miejsce w ubiegłych latach. Mnóstwo śniegu na bardzo dobrze przygotowanych do jazdy stokach pozwoliło w pełni zrealizować zakładane przez organizatora cele szkoleniowe. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia młodzi adepci narciarstwa pod kontrolą instruktorów poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu.

Czytaj więcej...

Obóz narciarski 2025 - zapisy 

 

MUKS „Mechanik” organizuje dojeżdżający szkoleniowy obóz narciarski dla dzieci i młodzieży.

Jeśli stawiasz pierwsze kroki narciarskie, chcesz doskonalić swoja technikę narciarską, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Nauczymy Cię wszystkiego od początku, bezpiecznie, krok po kroku... Nie musisz martwić się o nic. Wszystko pokażemy i wyjaśnimy. Wiemy jak uczyć, by narciarstwo było przyjemne, sprawiało Ci radość To naprawdę proste. Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami sprawiło, że planowane szkolenie narciarskie odbędzie się w dwóch terminach w okresie ferii zimowych.

Warunkiem zakwalifikowania na obóz jest  posiadanie umiejetności samodzielnego wyjazdu na  wyciągu narciarskim oraz jazdy podstawową technika kątową (jazda płużna).

Klauzula RODO - pobierz

 

Prosimy każdego uczestnika zgłaszać w osobnym formularzu !!!

 

Brak wolnych misjsc na pierwszy tydzień ferii

Formularz zgłoszeniowy - obóz narciarski 2025 drugi tydzień ferii -> przejdź

 

 

 

037Ponad siedemdziesięciu uczniów z krośnieńskich szkół aktywnie spędziło ferie zimowe na stoku ChyrowaSki k. Dukli. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Mechanik”, który działa przy Zespole Szkół Mechanicznych im. S. Staszica w Krośnie, dzieci doskonaliły swoje umiejętności jazdy na nartach.

To była 15. edycja obozu narciarskiego, który dla dzieci z krośnieńskich szkół od lat organizują nauczyciele z MUKS „Mechanik. Podczas dwóch jednotygodniowych turnusów ponad 70 dzieci w wieku od 7 do 14 lat, podzielonych na kilka grup, miało możliwość doskonalenia techniki jazdy na nartach, w tym skręcanie, hamowanie, jazdę z kijkami, jazdę slalomem. Dzięki wielogodzinnym ćwiczeniom młodzi adepci narciarstwa zrobili znaczne postępy w jeździe, co było wielką radością nie tylko dla nich, ale również dla ich instruktorów i rodziców.
– Na początku turnusu wszystkie dzieci przechodziły sprawdzian umiejętności, dzięki czemu mogliśmy podzielić je na grupy względem posiadanych umiejętności. Naszym celem jest promowanie ruchu na świeżym powietrzu i rozwijanie pasji, dlatego w zimie organizujemy obozy narciarskie, a w lecie obozy rowerowe – mówi kierownik obozu Mariola Matras-Kociuba z MUKS „Mechanik”.

Czytaj więcej...

narty mini 2019Siedemdziesięciu młodych narciarzy spędziło ferie zimowe pod okiem instruktorów narciarstwa z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Mechanik”, który działa przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie. Pierwszy turnus obozu odbył się na stoku Chyrowa Ski k. Dukli, a drugi na stoku Kiczera Ski w Puławach Górnych k. Rymanowa.

Dzięki organizowanym od 14 lat przez MUKS „Mechanik” obozom narciarskim dzieci i młodzież z krośnieńskich oraz okolicznych szkół mają możliwość aktywnego spędzenia ferii zimowych. W tym roku wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa z MUKS „Mechanik” doskonalili z dziećmi technikę jazdy na nartach – skręcanie, hamowanie, jazdę z kijkami, jazdę slalomem. Dzieci nauczyły się też wyjeżdżać na stok wyciągiem talerzykowym oraz krzesełkowym, co dla kilku uczestników turnusu w Puławach Górnych było nowością, ale i wielką frajdą. Zajęciom towarzyszyły zabawy na śniegu i wspólna integracja.
Na początku wszystkie dzieci przeszły sprawdzian umiejętności, dzięki któremu organizatorzy zimowiska mogli podzielić je na grupy względem posiadanych umiejętności i zaawansowania. Podczas tygodniowych turnusów młodzi adepci narciarstwa nabyli pod okiem swoich instruktorów nie tylko cenne umiejętności jazdy na nartach, ale też poznali Dekalog Narciarski oraz zasady bezpiecznego poruszania się na stoku.

Czytaj więcej...

oboz 2018 miniXIII szkoleniowy obóz narciarski zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” Krośnie za nami. Doskonałe warunki śniegowe oraz duże zainteresowanie sprawiło, że udało nam się zorganizować szkolenie w dwóch terminach ferii. Miejscem szkolenia narciarskiego był stok narciarski w Chyrowej. W szkoleniu wzięło udział 70 - ro młodych miłośników narciarstwa. Na bardzo dobrze przygotowanym do jazdy stoku mogliśmy w pełni zrealizować zakładane cele szkoleniowe. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. Nikogo nie zniechęciły żadne trudności na stoku. Ci, co umieją jeździć doskonalili swoją technikę, a nowicjusze uczyli się jak chodzić, jeździć pługiem, skręcać, hamować, wyjeżdżać wyciągiem, jeździć z kijkami. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu. Wszyscy po pięciu dniach pięknie sobie radzili z umiejętnością bezpiecznej jazdy na nartach. Podczas trwającego szkolenia narciarze brali udział w pokazach ratowniczych zorganizowanych przez służby medyczne zabezpieczające stok narciarski. Pokazy te uświadomiły młodym narciarzom potrzebę bezpiecznego korzystania z jazdy na nartach.

Czytaj więcej...

Za nami ferie zimowe oraz kolejny już XII szkoleniowy obóz narciarski zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” Krośnie . Miejscem tegorocznego dwu tygodniowego szkolenia narciarskiego była stacja narciarska Chyrowa-ski. W szkoleniu brały udział dzieci z krośnieńskich szkół oraz okolic Krosna. Zima w tym roku okazała się bardzo łaskawa dla miłośników białego szaleństwa. Pogoda była rewelacyjna, już nie musieliśmy „podróżować” w poszukiwaniach białego puchu jak to miało miejsce w ubiegłych latach. Mnóstwo śniegu na bardzo dobrze przygotowanym do jazdy stoku pozwoliło w pełni zrealizować zakładane przez organizatora cele szkoleniowe. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia młodzi adepci narciarstwa pod kontrolą instruktorów poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu. Na zakończenie uczestnicy obozu otrzymali jako upominki termoaktywne czapeczki narciarskie.
Miła atmosfera, ciekawie przeprowadzane zajęcia sprawiły, że młodzi narciarze bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach. Uważam, że uczestnicy obozu są zadowoleni z tej formy wypoczynku, świadczy o tym fakt, że co roku wzrasta liczba uczestników naszych zimowych zgrupowań które organizujemy już od jedenastu lat - powiedział główny organizator i kierownik zimowiska Artur Kociuba Za rok znowu będzie zima i zapewnie spotkamy się na kolejnym obozie narciarskim.

Czytaj więcej...

X szkoleniowy obóz narciarski zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” w Krośnie za nami. Doskonałe warunki śniegowe oraz duże zainteresowanie sprawiło, że udało nam się zorganizować szkolenie w dwóch terminach ferii. Miejscem szkolenia narciarskiego był stok narciarski w Chyrowej. W szkoleniu wzięło udział 70 - ro młodych miłośników narciarstwa. Na bardzo dobrze przygotowanym do jazdy stoku mogliśmy w pełni zrealizować zakładane cele szkoleniowe. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. Nikogo nie zniechęciły żadne trudności na stoku. Ci, co umieją jeździć doskonalili swoją technikę, a nowicjusze uczyli się jak chodzić, jeździć pługiem, skręcać, hamować, wyjeżdżać wyciągiem, jeździć z kijkami. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu.Wszyscy po pięciu dniach doskonale sobie radzili z umiejętnością bezpiecznej jazdy na nartach. Na zakończenie uczestnicy obozu otrzymali jako upominki praktyczne okulary przeciwsłoneczne oraz „kominy” narciarskie od firmy Milka.

Czytaj więcej...

Za nami ferie zimowe oraz kolejny już, IX szkoleniowy obóz narciarski organizowany przez MUKS "Mechanik" działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie. Zima w tym roku nie okazała się zbyt łaskawa dla miłośników białego szaleństwa. Pomimo dużego zainteresowania udało nam się zorganizować szkolenie tylko w drugim tygodniu ferii. Miejscem tygodniowego szkolenia narciarskiego był stok w Chyrowej. W szkoleniu brały udział dzieci z krośnieńskich szkół oraz okolic Krosna. Na bardzo dobrze przygotowanym do jazdy stoku mogliśmy w pełni zrealizować zakładane cele szkoleniowe. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia młodzi adepci narciarstwa pod kontrolą instruktorów poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach technika carvingową. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu. Na zakończenie uczestnicy obozu otrzymali jako upominki praktyczne koszulki narciarskie.
Miła atmosfera, ciekawie przeprowadzane zajęcia sprawiły, że młodzi narciarze bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach. Rodzice wystawili organizatorowi wysoka ocenę za ciekawą formę aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych.

Czytaj więcej...

Kolejny już, VIII szkoleniowy obóz narciarski zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” w Krośnie przechodzi do historii. Tegoroczna szkółka narciarska to: doskonałe warunki narciarskie, ładna pogoda oraz rekordowa ilość uczestników szkolenia Miejscem tegorocznego tygodniowego szkolenia narciarskiego był stok w Chyrowej. W szkoleniu brały udział dzieci i młodzież z krośnieńskich szkół oraz okolic Krosna. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia młodzi adepci narciarstwa pod kontrolą instruktorów poznawali oraz doskonalili technikę jazdy na nartach. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu. Na zakończenie uczestnicy obozu otrzymali jako upominki praktyczne chusty narciarskie oraz słodycze.

Czytaj więcej...

Za nami ferie zimowe oraz kolejny szkoleniowy obóz narciarski zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” Krośnie. Zima w tym roku okazała się bardzo łaskawa dla miłośników białego szaleństwa. Piękna słoneczna bardzo mroźna zimowa pogoda towarzyszyła uczestnikom tegorocznego obozu narciarskiego Miejscem tegorocznego tygodniowego szkolenia narciarskiego był stok w Chyrowej. W szkoleniu brały udział dzieci z krośnieńskich szkół oraz okolic Krosna. Mnóstwo śniegu na bardzo dobrze przygotowanym do jazdy stoku pozwoliło w pełni zrealizować zakładane przez organizatora cele szkoleniowe.Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia młodzi adepci narciarstwa pod kontrolą instruktorów poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach technika carvingową. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu. Na zakończenie uczestnicy obozu otrzymali jako upominki praktyczne plecaki narciarskie.Miła atmosfera, ciekawie przeprowadzane zajęcia sprawiły, że młodzi narciarze bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach.

Czytaj więcej...

11 marca 2011 roku młodzi narciarze z Mechanika wzięłi udział w akcji "Bezpieczny stok", która zorganizowana została w stacji narciarskiej Chyrowa-Ski.Projekt przygotowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polskimi Stacjami Narciarskimi i Turystycznymi ma na celu przede wszystkim edukować narciarzy i pokazywać im jak ważne jest bezpieczeństwo na stoku. Akcja jest prowadzona przy udziale Polskiej Organizacji Turystycznej, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Organizatorzy akcji przygotowali wiele atrakcji dla uczestników imprezy. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat przygotowania się do sezonu narciarskiego, bezpiecznego zachowania się na stoku oraz uczestniczyli w pokazie ratownictwa gó;rskiego.Na zakończenie młodzież wzięła udział w quizie "Bezpiecznie na stoku". Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali markowe kaski narciarskie.
MUKS Mechanik był współorganizatorem wyjazdu.

Czytaj więcej...

Niestabilne warunki śniegowe panujące niemal w całej Polsce, trzymały nas w napięciu niemal do końca pierwszego tygodnia ferii zimowych. Na szczęście przyszedł mróz, śnieg poprószył a armatki zrobiły swoje i mogliśmy rozpocząć zajęcia na VI dojeżdżającym obozie narciarskim organizowanym przez nasz klub. Chyrowa przywitała nas pięknie naśnieżonym stokiem narciarskim i temperaturą poniżej zera. Szybko przystąpiliśmy do realizowania programu obozu. Uczestnicy po zweryfikowaniu poziomu umiejętności narciarskich zostali przydzieleni do odpowiednich grup zaawansowania. Szkolenie które prowadzili doświadczeni instruktorzy obejmowało zarówno naukę podstaw techniki narciarskiej, jak również rozwijanie i doskonalenie wcześniej poznanych i opanowanych elementów sztuki narciarskiej. Na zakończenie szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymali jako upominki odzież termoaktywną. Niewątpliwym sukcesem organizacyjnym obozu narciarskiego jest to, że z roku na rok przybywa chętnych. Sprawdzona kadra, wyśmienita atmosfera powoduje, że z nami nie można się nudzić na nartach.

Czytaj więcej...

Za nami ferie zimowe oraz kolejny szkoleniowy obóz narciarski zorganizowany przez nasz klub. Miejscem tegorocznego tygodniowego szkolenia narciarskiego był stok w Chyrowej. W szkoleniu brały udział dzieci z krośnieńskich szkół oraz okolic Krosna. Zima w tym roku okazała się bardzo łaskawa dla miłosników białego szaleństwa. Pogoda była rewelacyjna, już nie musieliśmy podróżować w poszukiwaniach białego puchu jak to miało miejsce w ubiegłych latach. Mnóstwo śniegu na bardzo dobrze przygotowanym do jazdy stoku pozwoliło w pełni zrealizować zakładane przez organizatora cele szkoleniowe. Uczestnicy obozu zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia młodzi adepci narciarstwa pod kontrolą instruktorów poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach technika carvingową. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu. Na zakończenie uczestnicy obozu otrzymali jako upominki termoaktywne golfy narciarskie. Miła atmosfera, ciekawie przeprowadzane zajęcia sprawiły, że młodzi narciarze bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach. Rodzice wystawili organizatorowi wysoka ocenę za ciekawą formę aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych. Za rok znowu będzie zima i zapewne spotkamy się na kolejnym obozie narciarskim. Pomagali i uczyli na stoku : Mariola Matras - Kociuba, Artur Rygiel, Paweł Nycz, Tomasz Nowakowski, Piotr Lorens, Artur Kociuba.

Czytaj więcej...

Podczas zimowej przerwy w zajęciach dydaktycznych MUKS "Mechanik" Krosno zorganizował po raz piaty szkoleniowy dojeżdżający obóz narciarski dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Krosna i okolic. Miejscemtegorocznego obozu był stok narciarski w Karlikowie. Przepiękne krajobrazy, półdzika przyroda z dala od cywilizacyjnego zgiełku pozwoliła przeżyć niezapomniane chwile jej uczestnikom. Uczestnicy obozu podnosili swoje umiejętności narciarskie w pięciu grupach szkoleniowych. Zaangażowanie i pełny profesjonalizm kadry instruktorskiej w prowadzonych zajęciach sprawiły że, młodzi adepci narciarstwa bardzo chętnie i aktywnie w nich uczestniczyli. Nowością tegorocznego obozu była grupa szkoleniowa dla rodziców.
Dzięki pełnemu zaangażowaniu rodziców w zajęcia efekty widoczne były już po pierwszych lekcjach na stoku. Miła, rodzinna atmosfera bardzo pozytywnie wpłynęła na przebieg obozu.
Obóz finansowo wsparła Gmina Krosno.

Czytaj więcej...

Podczas ferii zimowych Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Mechanik" zorganizował IV dojeżdżający szkoleniowy obóz narciarski. W szkoleniu brało udział 35 dzieci z krośnieńskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz okolic Krosna. Pomimo trudnych warunków śniegowych udało się przeprowadzić szkolenie na stokach w Gogołowie i Puławach. Uczestnicy zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia uczestnicy obozu pod kontrolą instruktorów narciarstwa poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach technika carvingową. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu oraz pieczenie kiełbasy na grillu. Miła atmosfera, ciekawie przeprowadzane zajęcia sprawiły, że młodzi adepci narciarstwa bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach. Rodzice uczestników obozu wystawili organizatorowi wysoką ocenę za ciekawą formę aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych.
Za szkolenie narciarskie podczas trwania obozu odpowiedzialni byli:
Artur Kociuba, Maria Kociuba, Tomasz Nowakowski, Paweł Nycz, Artur Rygiel.
Obóz finansowo wsparła Gmina Krosno. Sponsorem plastronów klubowych jest Zakład Robót Górniczych w Krośnie.

Czytaj więcej...

To już II obóz narciarski dla dzieci i młodzieży z Krosna i okolic zorganizowany przez MUKS "Mechanik". W szkoleniu brało udział 34 dzieci z krośnieńskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz okolic Krosna. Pomimo trudnych warunków śniegowych udało się przeprowadzić szkolenie na stokach w Karlikowie i Puławach. Uczestnicy zostali podzielni na grupy szkoleniowe odpowiadające ich umiejętnościom narciarskim. W okresie trwania szkolenia uczestnicy obozu pod kontrolą instruktorów narciarstwa poznawali oraz doskonalili jazdę na nartach technika carvingową. Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy na śniegu oraz pieczenie kiełbasy na grillu.Miła atmosfera, ciekawie przeprowadzane zajęcia sprawiły, że młodzi adepci narciarstwa bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach. Rodzice uczestników obozu wystawili organizatorowi wysoka ocenę za ciekawą formę aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych.Za szkolenie narciarskie podczas trwania obozu odpowiedzialni byli: Artur Kociuba, Maria Kociuba, Tomasz Nowakowski, Marek Spychalski, Artur Rygiel.
Obóz finansowo wsparła Gmina Krosno. Sponsorem plastronów klubowych jest Zakład Robót Górniczych w Krośnie.

Czytaj więcej...

   
  12.07.2024 Ferienhaus Ostsee

Przyjaciele

logo 2018

 

logo exalo

 

LOGO POZIOM 1024x346